ısparta evim erkek öğrenci apartı broşür tasarımı
Evim Elizan Apart Logo ve Tasarımları
sadece kitap logo tasarımı
SadeceKitap.com Logo Tasarımı

Erzincan Devlet Hastanesi Logo Kurumsal Kimlik

2008 – 2009 yıllarında grafik-er.net bünyesinde hazırladığımız Erzincan Devlet Hastanesi logo ve kurumsal kimlik tasarımı. Hastane logosu.

erzincan devlet hastanesi logo ve kurumsal kimlik tasarımı hastane logosu

Logo tasarımının temelinde kalp, Kartal ve Güvercinin bir arada kullanıldı logo tasarımında akıcı, kıvrak hatlar tercih ettik.

Erzincan’ın tescillenmiş logosunda yer alan çift başlı kartal, güç, kuvvet, hürriyeti ve Erzincan’ı temsilen kullanıldı. Sağlığın din, ırk, cinsiyet tanımadı için barış sembolü güvercin kartalın içinde sembolize edildi. Hastanenin ve tıbbın insan sağlığı ve de hayatı için ne kadar önemli olduğunu belirtmek, yapılan işin ciddiyetini simgelemek amacıyla logonun genel formu Kalp üzerine kurulmuştur.

Ortalama 50 demo arasından seçilen logo çalışması gerekli revizeler yapılarak kullanıma hazırlandı. Tipografi ve genel hatlarda kurumun isteği üzerine oynamalar yapılmıştır.

Hastane logosu diğer kurumsal öğeleri tek tek tasarlanarak toplu halde proje sorumlusuna teslim edilmiştir. Diğer bir projede hazırlamış olduğumuz 112 logo tasarımını incelemenizi öneriyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erzincan Devlet Hastanesi Logo Kurumsal Kimlik

logoloji

2000 yılında başlayan grafik tasarım hayatımız, logo tasarımı başta olmak üzere diğer grafik tasarım hizmetlerini verdiğimiz Logoloji ile devam etmekte. Özgün tasarımlar, farklı fikir ve uygulamalar ile "işine kıymet verenler için" buradayız.