green fish logo tasarımı promosyon logosu
Green Fish Promosyon Logo Tasarımı
omegar iş güvenliği firması için 2016 yılı tanıtım katalog tasarımı
Omegar İş Güvenliği Katalog Tasarımı

Peynirci Hüseyin Logo ve Kurumsal Kimlik

Aile geleneğini devam ettiren tarihi şarküterilerden Peynirci Hüseyin için logo tasarımı, kurumsal kimlik ve görsel tasarım çalışmaları. Peynirci logosu.

Peynirci Hüseyin şarküteri alanında faaliyet gösteren, aile geleneğini nesilden nesile aktaran ve Logoloji markası altında 2009 yılında yaptığımız ilk kurumsal tasarımdır. Bu yüzden marka olarak bizde yeri ayrıdır.

peynirci hüseyin logo tasarımı logosu kurumsal kimlik tasarımı
peynirci hüseyin logo tasarımı logosu kurumsal kimlik tasarımı

“Abi logo yaptırmak ve kurumsallaşmak istiyorum” talebiyle geldikten sonra tanıştığımız ve uzun zamandır beraber çalışmayı başarıp, işi dostluğa dönüştürdüğümüz Hüseyin ATMAN la beraber Peynirci HÜSEYİN markasını çok çok ötelere taşıdık. 2017 yılında tasarımları komple yenileme kararı alarak, yeni logo, yeni kurumsal kimlik oluşumu ve yeni ambalaj modelleriyle beraber marka konseptini revize ettik.

Tipografi ve logo kullanımını birleştirerek, gerekli zeminli gerekse zeminsiz kullanımlara uygun varyantlar hazırladık. Mavi – lacivert renkleriyle taze, doğal ve güvenilir niteliklerini pekiştirdik.

Beraber daha nice işlere imza atmak dileğiyle Peynirci Hüseyin’e teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Peynirci Hüseyin Logo ve Kurumsal Kimlik

logoloji

2000 yılında başlayan grafik tasarım hayatımız, logo tasarımı başta olmak üzere diğer grafik tasarım hizmetlerini verdiğimiz Logoloji ile devam etmekte. Özgün tasarımlar, farklı fikir ve uygulamalar ile "işine kıymet verenler için" buradayız.