özmantar kuruyemiş
Özmantar Kuruyemiş Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı
Fatma Mustafa Hasçalık İlk Orta Okul Logo Tasarımı
Fatma Mustafa Hasçalık Okulu Logo Tasarımı

Kikdes Hukuk Danışmanlık Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kikdes ihale danışmanlık şirketi için hukuk logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı ve web sitesi uygulaması. Kikdes’in şirketsel açılımına baktığımızda (Kamu İhaleleri Kurumsal Danışmanlık Eğitim ve Sertifikasyon Ltd. Şti) başlıklarının kısaltması olduğunu görüyoruz. Bu uzun ve teknik olarak bir anlamı olmayan marka ismi için özel bir hukuk logosu hazırlamalıydık.

İhale danışmanlığı yapan Kikdeş için hukuk logo tasarım fikri;

Tasarımın öncelikli yapısını hukuksal alanındaki sabitlenmiş kurallar, yasal bağlılıklar, ihale kanunu gibi katı değerleri temsil eden kitap olarak aldık. Sonuç olarak yasalar yazılıdır ve kitap halindedir. Bu yüzden çizgisel düzlemler olarak vurguladığımız tasarım yapısı ile değerlerinden ve çizgisinden taviz vermeyen şirket yapısını anlattık.

Kikdes, iki ortaktan oluşur. Bu yüzden hukuk logo tasarımında iki farklı renk birbirini tamamlayarak karşılıklı olarak gelir ve birleşirler. Sağlı sollu gelen kitap yaprakları iki büyük gücün birleşimini gösterir.

Altın rengi – siyah uyumu ile adalet, ciddiyet ve resmiyet simgeledik.

Kurumsal kimlik tasarımı çalışmasında amblemi geniş alanlarda kullanarak marka bilinirliğini perçinledik.

2013 yılından bu yana beraber çalıştığımız KİKDES’in tanıtım ve bilgilendirme tasarımları, mini katalog uygulamasını tasarladık.

Kikdes için wordpress alt yapısında kurumsal Web sitesi tasarladık. Web sayfası responsive özellikte, google ve arama motorları için sevilen yapıda kuruldu. Ayrıca içerik güncelleme ve optimasyon desteğimiz halen sürmektedir.

Farklı konularda da halen tasarım, güncelleme ve geliştirmesi konusunda işbirliğimizin devam ettiği şirkete teşekkür ediyoruz. Sizler de logoloji farklılığını yaşamak istiyorsanız logo ve diğer tasarımlar konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 Comment

  1. Başka Biri dedi ki:

    Güzel bir yazı, arkadaşlarımla paylaştım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kikdes Hukuk Danışmanlık Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı

logoloji

2000 yılında başlayan grafik tasarım hayatımız, logo tasarımı başta olmak üzere diğer grafik tasarım hizmetlerini verdiğimiz Logoloji ile devam etmekte. Özgün tasarımlar, farklı fikir ve uygulamalar ile "işine kıymet verenler için" buradayız.