Masaüstü Yayıncılık


Kısaca masaüstü yayıncılık (desktop publishing) ; kitap, dergi, broşür, insört, yıllık veya proje sunumu gibi yayınları, bilgisayar destekli olarak baskıya yada yayına hazır hale getirme işlemidir.

Çoğunlukla bildiğimiz gazete, dergi, broşür, el ilanı, insort, kullanım kılavuzu, kitap gibi bir çok özel tasarım alanlarını da içine alan bir terimdir.

Logoloji olarak ihtiyacınız olan tanıtım ve sunum metaryalleri için uygun olan tasarımları özenle hazırlıyor, dünyanın her yerinde herhangi bir matbaanın basabileceği şekilde tasarımları paketleyerek size teslim ediyoruz. Hatta Gerekirse baskı aşamasında sorumluluk üstlenip, baskının en iyi şekilde ortaya çıkabilmesi için matbaa ile iletişim halinde oluyoruz.

Masaüstü yayıncılık özellikle dergi ve çok sayfalı işler, Adobe indesign programı sayesinde daha pratik şekilde halledilmektedir ve en iyi sonuca ulaşılabilmektedir. Renk ayarları, bıçak kalıpları, forma yerleşimi gibi birçok teknik detaya takılmadan LOGOLOJİ farkını yaşayabilirsiniz.

masaüstü yayıncılık

Masaüstü Yayıncılık Nedir

* Hertürlü matbaa tasarımları
* Dergi tasarımı
* İnsort tasarımı
* Gazete, bülten tasarımı
* Katalog
* Yıllık ve genel anlamda masanın üzerinde durup, kitap türevleri olan basılı yayınları kapsayan yayın araçlarının genel adı Masaüstü Yayıncılık olarak nitelendirilir.

İLETİŞİM
WhatsApp WhatsApp İletişim