ayakkabicim ayakkabı ayakkabıcı logo tasarımı
Ayakkabıcım Ayakkabı Mağazası Logo Tasarımı
Çınar Kokoreç logosu. logo tasarımı
Çınar Kokoreç Logo Tasarımı

BabyTown Bebek Mağazası Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı

Bebek gereçleri giysi oyuncak beşik gibi ürünler satan bir bebek mağazası Baby Town için logo ve kurumsal kimlik tasarımı

Marka ismi; Baby – bebek | Town – şehir kelimelerinin birleşiminden oluşmuş birleşik bir kelimedir. Bu noktada bize fikir veren bebek ve şehir kelimelerini grafiksel olarak birleştirmek oldu.

baby town bebek gereçleri logo ve kurumsal kimlik tasarımı
baby town bebek gereçleri logo ve kurumsal kimlik tasarımı

Üstten bakıldığında, şehir krokisi gibi gözüken ve town kelimesini ifade eden figürün ortasına Babytown markasının B harfini merkezi olarak yerleştirdik. Logo renklerini pastel ve bebek mağazası logosuna uygun olan turuncu, yeşil, mavi ve pembe şekilde kullandık.

Logonun alt planında destekleyici olarak bebekleriniz için ne ararsanız, bebek şehrinin ortasında, tam da burada ifadesini hikayeleştirdik. Son derece sade ve net yapıda bir font tercih ettik.

Aynı yapıyı kurumsal kimlik tasarımı üzerinde de devam ettirerek, markanın kurumsal imajını tamamlamış olduk.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BabyTown Bebek Mağazası Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı

logoloji

2000 yılında başlayan grafik tasarım hayatımız, logo tasarımı başta olmak üzere diğer grafik tasarım hizmetlerini verdiğimiz Logoloji ile devam etmekte. Özgün tasarımlar, farklı fikir ve uygulamalar ile "işine kıymet verenler için" buradayız.