wore pampa tuvalet kağıdı peçete gibi kağıt ürünleri penguen maskot tasarımı
Wore Pampa Maskot Tasarımı
haber 07 Antalya haber sitesi logo tasarımı logosu
Haber 07 Logo Tasarımı

A Marka | A Mapka Logo – Kurumsal Kimlik Tasarımı

A Marka – Mapka şirketi için A harfi ve çam ağacı figürünü birleştirerek logo tasarımı hazırladık. Firma Kazakistan bölgesinde ahşap ürünler üzerine faaliyet göstermektedir. Fabrika ham işlenmeye hazır ahşap ürün yapısına sahip olduğu için tasarım fikirlerimiz ağaç figürlerine yöneldi. Yani ahşap / kereste / üretime hazır kalaslar için ağaç dışı bişey kullanmak yanlış olurdu.

a marka ahşap ürünler firması için a harfi ağaç logo tasarımı
a marka ahşap ürünler firması için a harfi ağaç logo tasarımı

Logo için Fikir Açıklaması

A marka şirketi için hazırladığımız tasarımın fikir noktası büyük “A” harfi ile çam ağacı birleşimidir.

İş olarak benzerlik gösteren mobilya logo örneklerini incelediğinizde çoğu mobilya fabrikasının farklı fikirleri ile karışılacaksınız.

A harfi logo tasarımının dik, yükselen dik kenar üçgen gövdesini oluşturduk. Gövdenin üzerine çam ağaçlarının uzaktan enfes gözüken dalga dalga yapraklarını yerleştirdik. Ağacın yapraklarında yeşil ve yeşilin koyu tonları ile sektörün canlılığı ve çeşitliliğini vurguladık. Özellikle logo kenarlarına verdiğimiz koyu gölgeler ile belli bir derinlik yakalamayı başardık.

Turuncu renk tercihimiz ile dinamik, çalışkan ve atılımcı işletme yapısını vurguladık.

Kurumsal kimlik tasarımı uluslararası standart kağıt ölçüleri baz alınarak hazırlandı. Sade, şık ve kurumsal yapının şeffaflığını gösterecek şekilde estetik! Renkler ve figürler ahenk içinde – birbiriyle uyumlu.

Kaliteli logo ve kaliteli bir kurumsal kimlik tasarımı oluşturarak, firmayı simgeleştirmeye etmeye çalıştık.

Ahşap logo tasarımı, ahşap ağaç logosu fikirleri için çalışmamızı inceleyebilir, yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

A Marka | A Mapka Logo – Kurumsal Kimlik Tasarımı

logoloji

2000 yılında başlayan grafik tasarım hayatımız, logo tasarımı başta olmak üzere diğer grafik tasarım hizmetlerini verdiğimiz Logoloji ile devam etmekte. Özgün tasarımlar, farklı fikir ve uygulamalar ile "işine kıymet verenler için" buradayız.