bayvending otomat maskot tasarımı
Bayvending Otomat Maskot
kaycim çim adam maskot tasarımı
Kayçim Maskot Tasarımı

Baykara Otomat Tasarımları

Oyuncak, sakız, vending otomat makineleri üretimi yapan Baykara Otomat için logo, kurumsal kimlik ve katalog tasarımı, otomat logosu.

baykara otomat logo kurumsal kimlik tasarım katalog tasarımı
baykara otomat logo kurumsal kimlik tasarım katalog tasarımı

Baykara otomat için proje tasarımına başladığımızda; tek kurumsal bir yapı altında oluşturulacak alt markaların olması, akılda kalıcılık, minimal düzeyde uygulanabilecek bir logo gerekliliği doğurdu. Bu yüzden B harfi üzerine yoğunlaştık. İleride ortaya çıkacak alt markalara eklenecek ufak bir “Baykara markasıdır” cümlesiyle marka güvenini vermeyi amaçladık.

B harfi olarak tasarladığımız amblem tasarımı ile logotype çalışmasını merkez dengeli bir tasarımda toparladık. Kurumsal kimlik tasarımı içerisinde de alt markaların maskot, logo ve diğer unsurlarına yer verdik. Otomat logosu tasarımını olabildiğince sade, olabildiğince akılda kalıcı bir çalışma sergiledik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Baykara Otomat Tasarımları

logoloji

2000 yılında başlayan grafik tasarım hayatımız, logo tasarımı başta olmak üzere diğer grafik tasarım hizmetlerini verdiğimiz Logoloji ile devam etmekte. Özgün tasarımlar, farklı fikir ve uygulamalar ile "işine kıymet verenler için" buradayız.