caglayanlar un fabrikası logo tasarımı
Çağlayanlar Un Fabrikası Logo Tasarımı
leonim bilişim yazılım aslan logo tasarımı
Leonim Yazılım Logo Tasarımı

Çiftçi Ali Kurumsal Kimlik, Logo Tasarımı

Doğanın sunduğu nimetleri hiç bir katkı yapmadan en taze en lezzetli haliyle insanlara ulaştırmaya ilke edinmiş doğal ürünler çiftliği Çiftçi Ali için çiftlik logo tasarımı kurumsal kimlik oluşturma ve web sitesi + e-ticaret uygulaması.

Logo tasarımı genelinde çiftlik ürünlerini sembolize eden, tavuk, inek, koyun ve yaprak figürleri soyutlanarak stilize bir biçimde kullanılmıştır. Figürlerin devamı niteliğinde sunulan çizgisel renkli uygulamalarla akıcı – sürekli bir yapı oluşturulmuş; firmanın şeffaf ve gelişen teknolojiye ayak uyduran politikası anlatılmıştır.

çiftçi ali çiftlik logo tasarımı
çiftçi ali çiftlik logo tasarımı

Logoda vurgulanan tüm ürünler ayrı ayrı çiftçi ali tipografisinden  / logotype yapısından çıkarak kendi dallarına ayrılır, fakat hepsi çiftçi ali kalitesini taşır.

Tasarlanan logo tasarımında kullanılan renklerde ise;

kırmızı işe gösterilen özeni – dikkati
yeşil doğallık ve organikliği
turuncu lezzet ve enerjiyi
mavi ise sürekli yenilenen tazeliği ifade etmek için kullanılmıştır.

Oluşturduğumuz çiftlik logo yapısını kurumsal kimlik tasarımına uygulayarak, son derece sade, akılda kalıcı ve özgün bir form yakaladık. Firmanın kendi ürünlerini aracısız satabilmesi için e-ticaret alt yapısı taşıyan web sitesi oluşturarak, kredi kartı entegresi ile satış kolaylığı sağladık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çiftçi Ali Kurumsal Kimlik, Logo Tasarımı

logoloji

2000 yılında başlayan grafik tasarım hayatımız, logo tasarımı başta olmak üzere diğer grafik tasarım hizmetlerini verdiğimiz Logoloji ile devam etmekte. Özgün tasarımlar, farklı fikir ve uygulamalar ile "işine kıymet verenler için" buradayız.