112 acil ambulans logo tasarımı logosu
112 Logo Acil Ambulans Logosu
buykuş baykuş logo tasarımı
Buykuş Logo Tasarımı

ENGE Enerji Kurumsal Logo Tasarımı

Temiz doğal enerji üzerine faaliyet gösteren, özellikle solar güneş enerji sistemleri konusunda uzman ENGE Enerji için hazırladığımız logo ve kurumsal kimlik tasarımı.

Tekrarlamak veya repeat olarak da bilinen imge üzerinden yola çıkarak, dönüştürülmüş enerji, yenilenebilir enerji gibi ifadesini vurguladık. Özellikle amblemi logotype içerinde G harfiyle birleştirerek, G harfi ile dönüşüm fikrini birleştirdik. Olabildiğince sade ve olabildiğince kargaşadan uzak bir yapı oluşturmaya çalıştık. Logo tasarımından ziyade Logotype çizgisi taşıyan tasarım oluşumunda firma taleplerini, fikir ve önerilerini de dikkate alarak oluşturduğumuz çalışmada Turuncu rengi güneş, sıcaklık ve enerjiyi simgelemek, Gri renkler ise zararsız enerji, nötr yapıyı simgelemek için kullandık.

Kurumsal kimlik tasarımı öğelerini de aynı sadelik ve uygulanabilirlik ile tasarlayarak, evrensel standartlarda baskıya hazır halde teslim ettik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ENGE Enerji Kurumsal Logo Tasarımı

logoloji

2000 yılında başlayan grafik tasarım hayatımız, logo tasarımı başta olmak üzere diğer grafik tasarım hizmetlerini verdiğimiz Logoloji ile devam etmekte. Özgün tasarımlar, farklı fikir ve uygulamalar ile "işine kıymet verenler için" buradayız.