Logoloji Kimdir? Nedir? Ne iş yapar?


Tasarım, marka, afiş, dergi, katalog, araç giydirme, ambalaj… Grafik tasarımın uçsuz bucaksız dünyasında var olan onlarca tasarım alanı sayabiliriz. Gelişen teknoloji, tasarım fikirleri, uygulamalar sektörümüzü o kadar zevkli bir hale getirdi ki 🙂

İşin enterensan tarafı yukarıda belirttiğim hangi tasarımı yapacak olursanız olun, ne tür bir reklam yayacak olursanız olun illaki logo tasarımına ihtiyacınız vardır.

Çıkış noktası, işin ilk adımı logodur. İşte bu yüzden logoloji.com var! Tasarım öğelerinize sağlam bir logo, sağlam bir kurumsal kimlik hazırlamak için çalışıyoruz.

Logo tasarımı günümüzde lüks olmaktan çıkıp, ihtiyaç özelliği kazanmıştır. En ufak web sitesinden büyük şirketlere kadar, özgünlüklerini yansıtacak logolara ve kurumsal kimliklere ihtiyaçları vardır.

Kullanılan renk, tipografi ve düzenleme yani tasarımın her safhası büyük bir özen ister. Tecrübe ve yetenek ister. LOGOLOJİ olarak yaptığımız her işin arkasındayız.

Bunu anlamak için referanslarımıza bakabilir, ayrıntılı bilgi için mail yada sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Grafik tasarım başta olmak üzere, internet alanında da yoğun çalışmalar gösterdik. Video tasarımlar, reklam filmleri, interaktif cd, araç giydirmeleri gibi bir çok konuda çalışmalar, örnek uygulamalar hazırladık.

Sayısız logo, kurumsal kimlik ve tasarımlarla beraber, büyük küçük bir çok çalışmaya imza attık.

Gün geçtikçe genişleyen müşteri kitlesi, özgün tasarımlarıyla gerek internet üzerindeki yurt içi – yurt dışı müşterilerimize, gerekse bölgemizde Kayseri / Talas da hizmet vermeye devam ediyoruz.

Müşteri odaklı hizmet anlayışımız, modern ve esnek tasarım kurallarımız, özgün yaklaşımlarımızla; işine kıymet veren tüm müşterilerimizi tasarım hizmeti verdiğimiz ortaklarımız arasında görmekten gurur duyarız.

Profesyonel Çözümler

Grafik Tasarımın HER ALANINDA profesyonel çözümler üretiyor,
"Markanıza Değer Katıyoruz"

İLETİŞİM
WhatsApp WhatsApp İletişim