Açık Hava / Outdoor Reklam Tasarımları

Açık Hava reklamcılığı ve outdoor tasarımlar caddede sokakta çoğu zaman karşılaştığımız bilboard, afiş, pankart, farklı farklı tasarımlarla giydirilmiş araçlar, hatta otobüsler, yönlendirme levhaları, özel hazırlanmış kurgulu tasarımlar, şirket araçları, giydirilmiş binalar veya tasarımla süslenmiş eşyalar.. Sokakta ve dışarda olan bu tür tasarımlar için dış mekan outdoor tasarımlar diyoruz.

Özellikle araç giydirme konusunda kurumsal firmaların beklentisi yüksek düzeyde. Araçlar için kurumsal kimliğe uygun konsept tasarımlarının hazırlanması, bu tasarımların farklı ölçülerde her türlü araca uygulanması ve tasarım çözünürlüğünün korunması gibi konularda çözümler üretiyoruz.

Tasarımlar yapıldıktan sonra araca 1:1 uygulama halini gösterebiliyor, iş bittikten sonraki yaklaşık görünümünü sunabiliyoruz.

açık hava reklamcılığı ve Araç giydirme

açık hava reklamcılığı ve Araç giydirme

Bilboard ve Afiş Tasarımları

Otobüs, metrolar, vapurlar, sokaklar, lambalar ve sayamadığım pek çok yerde karşımıza çıkan farklı bilboard tasarımları… Öncelikle dikkat çekicilik ve tanıtıcılığın ön planda tutulduğu, reklam kampanyalarında da vazgeçilmezler arasında olan tasarımlarınız profesyonel ellerden çıktığında mükemmel sonuçlar ortaya çıkarır.

İlgi çekici, kendine baktıran tasarımlar için bizimle iletişime geçebilir daha fazla bilgi alabilirsiniz.