Sosyal Medya Tasarımı

Sosyal medya tasarımı önem verilmesi gereken bir konudur. Facebook, instagram, linkedin, twitter vb. medyanın kullanımı günümüzde o kadar aktif hale geldi ki, elimizden telefonu düşüremez, internetten ayrılamaz olduk. Bazı butik dükkanların sosyal mecrada başlayan satış hikayeleri kocaman mağazalara dönüştü. Önemli yani!

İster bireysel ister kurumsal olsun mutlaka sayfa veya kullanıcı hesap sahibiyizdir. Özellikle marka ve tanıtım platformlarında “ben buradayım” diyebilmek için sosyal platformlar üzerinde aktif rol oynamak gerekir. Üstelik SEO açısından da paylaşımlar çok önemli. Dikkat çeken tasarımlar, özel gün ve haftalara yönelik tebrik, kutlama gibi mesajlar, ürün tanıtımları veya reklamlar gibi sosyal medya tasarımları alanına giren uygulamalarda çözümler üretiyoruz.

Sosyal Medya Tasarımları ve Paylaşımlar

Tasarım ve paylaşım konusunda yeterince vakti veya bilgisi olmayan veyahut işi profesyonel ellere bırakmayı tercih eden müşterilerimiz için, özel haftalar, gün, bayram, kutlama mesajları gibi tanıtımları sosyal medya tasarımı ölçülerine uygun şekilde hazırlıyor, gerekli etiketlerle hesaplarınızda paylaşıyoruz.

#logoloji

Örnek tasarımlar

Sizde sosyal mecralardaki paylaşımlarınız ile fark yaratmak ve dikkat çekmek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz hesaplarınıza ait header / avatar / başlık ve görsel tasarımları kurumsal kimliğinize uygun olarak, estetik bir biçimde tasarlayabiliriz.

iletişim