moliere cafe logo tasarımı kafe logosu
Moliere Cafe Logo Tasarımı
green fish logo tasarımı promosyon logosu
Green Fish Promosyon Logo Tasarımı

Mia Stilo Kids Maskot Tasarımı

Mia Stilo Kids bebek ürünleri satış mağazası için logo, maskot, kurumsal kimlik ve ambalaj tasarımı, bebek mağaza logosu

mia stilo kids bebek ürünleri mağazası maskot tasarımı logosu
mia stilo kids bebek ürünleri mağazası maskot tasarımı logosu

Mia Stilo Kids; bebeklere hitap eden, bebek – çocuk mobilya, bebek gereçleri, oyuncak, ayakkabı ve bebek ihtiyaçlarına yönelik malzemeler satan bir firmadır. Logo yapısının ağır geleceğini düşünerek, işi sevimlileştirmek ve markayı karakter haline getirmek amacıyla Arı Maskotu üzerinde karar verdik. Maskotun vücut haliyle ve tipografiyle birlikle kullanımını sağlayan alternatif kullanımlar oluşturduk. Sevimli arı karakterini renkli cıvıl cıvıl fontlarla uyumlu hale getirdik. Mağazanın genel tasarım konseptinde ve kurumsal kimlikte aynı renkleri tamamlayıcı kullandık. Mağaza iç dizayn ve yapısında Arı maskotunu tamamlayıcı bal petekleri desenlerini kurumsal renklerle kurguladık.

Bebek ürünleri mağazası logosu Mia için önerdiğimiz “Mia’dan aldım ” sloganını genel kurumsal kimlik tasarımına uyguladık. Ayrıca firmanın ayakkabı kutu tasarımları, bilboard çalışmaları, mağaza giydirme tasarımlarını da hazırladık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mia Stilo Kids Maskot Tasarımı

logoloji

2000 yılında başlayan grafik tasarım hayatımız, logo tasarımı başta olmak üzere diğer grafik tasarım hizmetlerini verdiğimiz Logoloji ile devam etmekte. Özgün tasarımlar, farklı fikir ve uygulamalar ile "işine kıymet verenler için" buradayız.