kalkan holidays villa kiralama
Kalkan Holidays Villa Kiralama Logo Tasarımı
evimi boya logo tasarımı
Evimi Boya Logo Tasarımı

Ekomera Consulting Şirket İmajı

Ekomera Consulting SAP ve CRM sistemleri noktasında ideallerine kısa sürede ulaşmış büyük çaplı bir şirkettir. Şirket logo tasarımı, kurumsal kimlik, web, sosyal medya tasarımlarının yanı sıra, stant, el ilanı ve broşür tasarım çalışmalarını da hazırladık.

Ekomera Consulting kurumsal kimlik tasarımı

E harfi, e harfi üzerinde sürekli döngü gösteren ticari faaliyetler, bu faaliyetlerin yönetimi konusunda kararlılık, tutarlılık gösteren, genç dinamik ve sağlam bir firma EKOMERA vurgulanmıştır. Gri tonlar ile kararlılık, mavi tonlarla güvenilirlik vurgulanmıştır.

Kurumsal kimlik yapısı güven verici nitelikte, sadelik üzerine kurulmuş, kafa karıştırıcı uygulama ve figürlerden kaçınılmıştır. Sonuçta ticaret net bir iş olup, onun yönetimi de ciddiyet ister.

Web tasarımı, uygulaması, sosyal medya reklamları, duyuruları, stand tasarımları ve görsel uygulamalar noktasında da ortak çalışmalar yürüttüğümüz EKOMERA CONSULTING şirketine bizi seçtiği için bir kez daha teşekkürlerimizi borç biliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekomera Consulting Şirket İmajı

logoloji

2000 yılında başlayan grafik tasarım hayatımız, logo tasarımı başta olmak üzere diğer grafik tasarım hizmetlerini verdiğimiz Logoloji ile devam etmekte. Özgün tasarımlar, farklı fikir ve uygulamalar ile "işine kıymet verenler için" buradayız.