buykuş baykuş logo tasarımı
Buykuş Logo Tasarımı
eryılmaz yapı inşaat e logo tasarımı logosu
Eryılmaz Yapı Kurumsal Logo Tasarımı

Beşler İnşaat Logo Tasarımı

İnşaat yapı müteahhitlik ve mühendislik alanında faaliyet gösteren Beşler için 5 rakamından yola çıkarak oluşturduğumuz logo tasarımı, kurumsal kimlik, web sitesi. İnşaat logosu

Beşler İnşaat Mühendislik firmasına ait logo tasarımının temelinde 5 rakamının soyutlanmış hali, karşılıklı ve birbirini tamamlayan iki dairesel zıt figürlerin birbirini kare kroki formu üzerinde tamamlaması vardır.

beşler inşaat 5 logo tasarımı inşaat logosu kurumsal kimlik tasarımı

Bu logo tasarımı ile konsepte Beşler İnşaat Mühendislik firmasının güven veren dengeli yapısı, mühendislik çerçeveleri ölçüsünde işini yaparken ortaya koyduğu özen ve dinamik unsurlar, kare formuyla da sorunsuz çalışan, yaşanabilir alanlar üretmeyi amaçlayan şirket yapısı ele alınmıştır.

Firmanın kurumsal kimlik tasarımı logo amacına ve genel konsepte uygun olarak tasarlanmış, bu doğrultuda web sitesi tasarımı ve uygulaması hazırlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beşler İnşaat Logo Tasarımı

logoloji

2000 yılında başlayan grafik tasarım hayatımız, logo tasarımı başta olmak üzere diğer grafik tasarım hizmetlerini verdiğimiz Logoloji ile devam etmekte. Özgün tasarımlar, farklı fikir ve uygulamalar ile "işine kıymet verenler için" buradayız.