haber32 haber sitesi logo tasarımı
Haber 32 Logo Tasarımı
çiftçi ali çiftlik logo tasarımı çiftlik logosu
Çiftçi Ali Kurumsal Kimlik, Logo Tasarımı

Çağlayanlar Un Fabrikası Logo Tasarımı

Çağlayanlar un fabrikası İç Anadolu bölgesinde Kırşehir merkezli, köklü ve geniş sektörlere yayılmış bir firmadır. Çağlayanlar şirketine logo tasarımı için bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Tasarım sürecine başlamadan önce çeşitli görsel analizleri, kullanılmakta olan diğer fabrika markalarının tercihlerini, yurt içi ve yurt dışı un fabrikası logo tasarımlarını inceledik.

çağlayanlar un fabrikası logo tasarımı
çağlayanlar un fabrikası logo tasarımı

Netice olarak ortaya koyduğumuz logo tasarım konseptinde; şirketin yapısını oluşturan 3 kardeş 3 buğday başağı ile vurgulandık. Markanın başharfi  olan Ç harfi ile başak figürlerini birleştirildik. Ç harfinin alt kısmını noktası ile uygun olacak şekilde forma uygun olarak deforme ettik.

Kurumsal renk; firmanın tercihe bağlı olarak parlament mavisi olarak seçildi; fabrikaya özgü dik, sağlam duruşlu bir yazı karakteri oluşturuldu.

Amblem tasarımı üstte logotype altta olacak şekilde hem merkezi, hem de güçlü ve dengeli bir yapı kurgulandı. Bu şekilde sağlam, istikrarlı ve sermayeli bir şirket imajı alt planda verildi.
Oluşturduğumuz bu un fabrikası logo tasarımı konseptini beğeninize sunuyoruz.

Tasarım Türü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çağlayanlar Un Fabrikası Logo Tasarımı

logoloji

2000 yılında başlayan grafik tasarım hayatımız, logo tasarımı başta olmak üzere diğer grafik tasarım hizmetlerini verdiğimiz Logoloji ile devam etmekte. Özgün tasarımlar, farklı fikir ve uygulamalar ile "işine kıymet verenler için" buradayız.