Paradise butik butik butik market logo tasarımı
Paradise Butik Logo Tasarımı
logoloji logo tasarımı
Logoloji Logo Tasarımı

Foldimex Ürün Logo ve Marka Tasarımı

Foldimex daha önce tasarlanarak patenti alınmış bir ürün için oluşturduğumuz marka isimdir. Ayrıca ürünün logo tasarımı, infografikleri, web sitesi ve diğer tanıtım materyallerini hazırladık.

foldimex logo tasarımı
kolay katalog yapımında kullanılan foldimex aparatı için yapılan tasarımı
foldimex ürünü detayı
foldimex ürün detayı
foldimex logo tasarımı siyah zemin
foldimex logo tasarımı siyah zemin

Foldimex Tasarım Fikri

“Katalog yapmanın en kolay yolu” sloganıyla oluşturduğumuz marka imajında, ürünün esas kullanım amacı; yapışkanlı plastik kenarlar ile klasik dosya veya telli dosya içerisinde, dergi, broşür, insort veya kataloğu delmeden, deforme etmeden muhafaza etmektir.

Marka ismini oluştururken ürünün yaptığı işlevden yola çıktık. Daha evrensel olması adına İngilizce üzerinde yoğunlaştık. FOLDER = dosya, INDEX = kayıt altına almak, sıralamak anlamlarını birleştirerek FOLDIMEX markasını oluşturduk. Logo tasarımında yine hikayesel bir anlatım ile klasör yapısında oluşturduğumuz amblem tasarımını logotype içerisindeki F harfiyle birleştirdik. F harfi üzerinde iki delikli şeffaf şekilde duran ufak bir ürün ikonu yerleştirdik. Turuncu / Siyah / Beyaz renk kullanımlarıyla zeminli – zeminsiz uygulamalarını hazırladık.

Web sitesi tasarımını wordpress teknolojisi kullanarak responsive olarak hazırladık. Ürün görsellerini özel olarak fotoğraflarını çekerek, yeni bir ürün olduğu için kullanımı hakkında bilgiler verebilmek adına uygulamalı infografik tasarımları hazırladık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Foldimex Ürün Logo ve Marka Tasarımı

logoloji

2000 yılında başlayan grafik tasarım hayatımız, logo tasarımı başta olmak üzere diğer grafik tasarım hizmetlerini verdiğimiz Logoloji ile devam etmekte. Özgün tasarımlar, farklı fikir ve uygulamalar ile "işine kıymet verenler için" buradayız.