ayka insaat için a harfi logo tasarımı
AYKA İnşaat Logo Tasarımı
shamli oto köpüğü bakım ürünleri logo tasarımı
Shamlı Oto Bakım Ürünleri

AT-AY Proje Logo Tasarımı

At – Ay Proje Mühendislik ve Müşavirlik şirketi için A harfi ile oluşturduğumuz logo tasarımı  – kurumsal kimlik tasarım; mühendislik logosu

at ay proje mühendislik müşavirlik a harfi logosu
at ay proje mühendislik müşavirlik a harfi logosu

Logo tasarımı şirketin ismi kurucuları olan isimlerin baş harflerinden ( A + A ) oluşmaktadır. İnşaat ve plan işleri üzerine yoğunlaşmış mühendislik firmasıdır.

İki adet A harfinden yola çıkarak oluşturduğumuz logoda harfleri iç içe birleştirerek devamlılığı olacak şekilde çizgisel hale getirdik. Bütün olarak gördüğümüz amblem aslında AT / AY daki iki A harfi birleşimidir. Ayrıca çizgilerde keskin hatlar ve sivri çıkışlar kullandık çünkü mühendislik ve harita işi tamamen matematiğe bağlı bir iştir ve kesin kurallar içerik. Renk tercihi ise güvenilirliği ve rahatlatıcılığı nedeniyle mavi oldu.

Proje, mimarlık, inşaat şirketi yapısına uygun bir logo tasarımı ve kurumsal kimlik tasarımı oluşturarak şirketin görsel gücünü kuvvetlendirdik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

AT-AY Proje Logo Tasarımı

logoloji

2000 yılında başlayan grafik tasarım hayatımız, logo tasarımı başta olmak üzere diğer grafik tasarım hizmetlerini verdiğimiz Logoloji ile devam etmekte. Özgün tasarımlar, farklı fikir ve uygulamalar ile "işine kıymet verenler için" buradayız.