ekomera logo tasarımı
Ekomera Consulting Şirket İmajı
ayakkabicim ayakkabı ayakkabıcı logo tasarımı
Ayakkabıcım Ayakkabı Mağazası Logo Tasarımı

Evimi Boya Logo Tasarımı

Evimiboya.com üzerinden hizmet veren ve anahtar teslim proje işleri yapan Evimi Boya; boya – tadilat firması için hazırladığımız logo tasarımı, web sitesi projesi, reklam kampanyası.

evimi boya logo tasarımı
evimi boya logo tasarımı

Evimiboya.com profesyonel boyacılık ve tadilat hizmetleri için oluşturduğumuz logo tasarımında, eğlenceli, renklerin dünyasını temsil eden; ev – ofis boyatma hizmeti için gelenleri usta bırakıp gidecek korkusu yaşatmayacak, aynı zamanda fiyat bazlı çok çok lüks durmayacak hatta müşteriyi yakın tutacak cana yakın bir çizgi uyguladık.

Konsept uygulama istişaresinde müşterimizin genel talebi “işi yarım bırakıp gidenlerden ve baştan salma iş yapanlardan değiliz” vurgusuydu. Bu fikri en iyi şekilde yansıtmaya ve bu sempatikliği tüm kurumsal yapıya vurgulamaya çalıştık. Mutlu müşteriler, kaliteli boyacılık ve tadilat hizmeti ile relaks bir logo zemini oluşturduk. Anlatımda da sunduğumuz üzere boya fırçası figürünü Y harfi ile birleştirerek, yaşama ortamını seven, sevdiği için ona bakım yaptıran müşterileri betimleyen kalp figürlerini i harfleri üzerinde yerleştirdik.

Ayrıca evimiboya.com el ilanları, web sitesi tasarımı ve uygulaması; gerekli seo optimasyon çalışmalarını da hazırladık..

Tasarım Türü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evimi Boya Logo Tasarımı

logoloji

2000 yılında başlayan grafik tasarım hayatımız, logo tasarımı başta olmak üzere diğer grafik tasarım hizmetlerini verdiğimiz Logoloji ile devam etmekte. Özgün tasarımlar, farklı fikir ve uygulamalar ile "işine kıymet verenler için" buradayız.