city painters boya fırça logo tasarımı
City Painters Logo Tasarımı
zamane sahafı kitap satış sitesi maskot tasarımı
Zamane Sahafı Kitap Maskot Tasarımı

Nardiji Logo Tasarımı

Sosyal medya tabanlı tanıtım ve dijital reklam sektöründe yer alan Nardiji için nar logo tasarımı.

Nardiji markası nar + dijital kelimelerinin birleşiminden ortaya çıkmış. Bu yüzden Nardiji için oluşturduğumuz logo tasarımı genel yapısı nar şeklinden soyutlanmıştır.  Narın içerisinde bulundurduğu taneler logo üzerinde 5 adet yuvarlak figürle simgelenmiştir. Ayrıca bu daireler, nardiji bünyesinde bulunan, medya, tasarım, planlama, reklam ve tanıtım öğelerini de simgeler.

nardiji dijital sosyal medya nar logo tasarımı
nardiji dijital sosyal medya nar logo tasarımı

Logo bünyesinde bu dairesel simgeler birbirleriyle de birleştirilerek, yapılan işlerin birbiriyle bağlantılı ve organize bir şekilde çalıştığını gösterir. Bu bağlamda firmanın disiplin, işine önem veren ve öz güvenini simgeler.

Nar Logo Fikir Açıklaması

Nar meyvesinin fizyolojik özelliği çok ilgi çekicidir. Bu nedenle çoğu firma ve marka nar ile ilgili isimler kullanmayı tercih edebiliyor. Fikir olarak düşünüldüğünde bir bünyede çok fazla tanecik bulunması bunun nedeni olabilir. Tek marka altında birçok hizmet veriyoruz mesajı bunun en büyük sebebidir.

nar logo tasarımı narlı logo

Çoklu şirketler veya hizmet çeşitliğinin fazla olduğunu anlatmak iyi bir fikirdir.

Nar; çarşıdan aldım bir tane eve geldim bin tane gibi bilmecelere bile konu olmuştur. Nitekim belli bir çatı veya bütünü simgeler. İçinde ise çeşit çeşit taneler bulunur.

Nar ile tek marka altında çok ürün veriyoruz fikri sunulmuştur.

Nardiji de bu mantıkla kurulmuş bir marka ismidir.

Siz de bu medya markanız veya çoklu hizmet veren şirket için logo tasarımı veya logo fikirleri arıyorsanız bize hemen ulaşın, beraber çalışmaya başlayalım.

Tasarımlarımız için yorum ve fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!

Tasarım Türü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nardiji Logo Tasarımı

logoloji

2000 yılında başlayan grafik tasarım hayatımız, logo tasarımı başta olmak üzere diğer grafik tasarım hizmetlerini verdiğimiz Logoloji ile devam etmekte. Özgün tasarımlar, farklı fikir ve uygulamalar ile "işine kıymet verenler için" buradayız.