decolux logo ve kurumsal kimlik tasarımı
Decolux Logo Tasarımı
domain promo codes web sitesi balık maskot tasarımı maskotu
Domain Promo Codes Tasarım Projesi

Enjoyland Logo Tasarımı

Çocuk eğlence parkı konsepti ile hizmet veren Enjoyland için logo tasarımı – oyun parkı logosu

Enjoy içerisinde kullanılan O harfini; park içerisine koşan, heyecanlı, mutlu, kıpır kıpır bir çocuk figürü ile soyutladık. J ve Y harfi üzerinde kurguladığımız simetrik uyarlama ile o harfini insan figürü haline getirdik. Koşan ayakla beraber sağa doğru hareket eden figürü eğlenceli, renkli hale getirmek için pastel renkler kullandık. Enjoy kelimesini daha hareketli, Land kelimesini daha durağan hale getirmek için de bu renklerden faydalandık. Bu tür tasarımları logo olarak sınıflandırmak yerine logotype olarak tanımlamaktayız.

enjoyland çocuk oyun parkı için logo tasarımı
enjoyland çocuk oyun parkı için logo tasarımı

Tipografi seçiminde logoloji olarak düzenlediğimiz, gerekli yerlerinde deformeler ve oynamalar yaptığımız yazı karakteri – fontlar kullandık. İç mimari ve uygulaması konusunda Arta Mimarlık bürosu ile yürüttüğümüz ortak çalışmada başarılı bir oyun parkı konsepti ve logosu projesi.

Tasarım Türü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Enjoyland Logo Tasarımı

logoloji

2000 yılında başlayan grafik tasarım hayatımız, logo tasarımı başta olmak üzere diğer grafik tasarım hizmetlerini verdiğimiz Logoloji ile devam etmekte. Özgün tasarımlar, farklı fikir ve uygulamalar ile "işine kıymet verenler için" buradayız.