enjoyland oyun parkı alanı logo tasarımı
Enjoyland Logo Tasarımı
marcha ayakkabı logosu web sitesi logo tasarımı
Marcha Ayakkabı Logo Tasarımı

Domain Promo Codes Tasarım Projesi

Domain ve hosting satışı yapan web sitelerinin indirim / promosyon kod ve kuponlarını paylaşan Domain Promo Codes için balık maskot tasarımı, balık maskotu.

domain promo codes web sitesi balık maskot tasarımı maskotu
domain promo codes web sitesi balık maskot tasarımı maskotu

Kupon ve promosyon kodu paylaşımlarında bulunan ve Live hosting coupons / domain promo codes iki farklı projede de kullanılacak maskot için düşüncelerimiz, şans yakalama, şansı yakalama fikirlerine yoğunlaştı. Yaptığımız eskiz ve fikir istişarelerinden sonra kupon yakalama olayı ile balık yakalama işini bir noktada buluşturmaya ve oluşturacağımız tasarım konseptinin balık üzerine olması gerektiğine karar verdik.

Hazırladığımız balık maskotu biraz hınzır, eline geçen fırsatı kaçırmayan, gözü açık hatta mümkünse sinsi bir sırıtma hissi verilebilecek tarzda olmalıydı. Tasarımlarımızı bu yönde oluşturduk ve ortaya promosyon kodu dağıtan site için hazırladığımız balık maskot tasarımı çıktı.

Sitelerin arayüz tasarımlarını da müşteri / tasarımcı ilişkisi içerisinde hazırlayıp, gerekli css-html işlemleri için arayüz aşamasına aktardık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain Promo Codes Tasarım Projesi

logoloji

2000 yılında başlayan grafik tasarım hayatımız, logo tasarımı başta olmak üzere diğer grafik tasarım hizmetlerini verdiğimiz Logoloji ile devam etmekte. Özgün tasarımlar, farklı fikir ve uygulamalar ile "işine kıymet verenler için" buradayız.