Mutlu Bayramlar!

Nerede o eski bayramlar diyerek başlayan cümlelerin sonunda uzağa dalar gözler…
Pişmanlıklarla ziyaret edilen mezarlıklar…
Eski fotoğraf albümlerinde aranan hatıralar…

Akşam ezanını duyduğumuzda oruçlu olamasak da oruç açma heyecanını yaşayan, bayram sabahı hiç bir karşılık beklemeden erkenden kalkan hatta o gece yeni alınmış ayakkabılarıyla uyuyan çocuklardık biz,

Ne ara büyüdük?

Ne ara vurdum duymaz, selamsız, saygısız ve isyankar olduk. Ne ara unuttuk büyükleri, ne ara unutulduk..

AVM’lerde mağazalarda değil, sokak arasında plastik toplarla oynayan çocuklardık biz.

İkindi sonrası akşam üstleri ebabil kuşlarını yakalamaya çalışan, en büyük hayalleri alındıysa belki, iki tane muz yiyebilirim umudu taşıyan çocuklardık.

dık, dik, duk…

Bu bayramda bırakalım cümlelerin sonunu bitiren bu kelimeleri, gelin öyle bir sarılalım ki sevdiklerimize geçmişle birlikte kucaklayalım. Gelin öyle bayramlaşalım ki mezardakiler bile duysun. Gelin biz olalım.

Bayram Heyecanı ile dolu NİCE BAYRAMLARA..

Düşüncelerinizi paylaşabilir, yorum bırakabilirsiniz.

Diğer Paylaşım ve Yazılarımızı İnceleyin

  • uykucu tavuk fastfood maskot tasarımı

Maskot Tasarımı Nasıl Yapılır

Maskot tasarım ve karakter oluşturma çalışmaları, logo tasarımı sürecinden çok daha farklıdır. Oluşturulacak karakterin özelliklerinin, anatomik yapısının, ilişkilendirileceği marka / ürün detaylarını taşıması Devamı..

Logo Tasarımı ve Amblem

Logo tasarımı ve amblem noktasında Logoloji olarak savunduğumuz ana fikir : "Tasarım sade, uygulanabilir, estetik ve özgün olmalıdır." Amaç; akılda kalıcı, özgün ve Devamı..

  • mutlu bayramlar

Nice Sağlıklı Bayramlara!

Bayramınız Kutlu Olsun! Ramazan ayı geçti bayrama kavuştuk. Pandemi süreci ile birlikte sevdiklerimizden uzak, yapabildiğimiz çoğu şeyden mahrum kaldık. Dijital çağın getirdiği nimetlerden Devamı..

Hayvan Logo Tasarımı Örnekleri

Çoğunlukla sevdiğimiz hayvan logo veya animal logolarla ilgili karakterleri logomuz olarak kullanmaktan hoşlanırız. Cesur aslan, kral aslan, asil at, gururlu kedi, sadık köpek, Devamı..

  • 23 Nisan Kutlu Olsun

23 Nisan Kutlu Olsun!

100. yılında kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı içtenlikle kutluyoruz. Zor günler geçirdiğimiz şu günlerin geçeceğini umut ediyor, geleceğimiz olan çocuklarımıza Devamı..

  • yeni yıl kutlaması

Mutlu Yıllar!

Yeni yıla gireceğimiz sayılı saatlerde, tüm sıkıntılarınızı geçmişte bırakmanız ve yeni yıla mutlu, huzurlu, sağlıklı, huzurlu ve mutluluklarla dolu yeni bir yıl dileriz. Devamı..