Masaüstü Yayıncılık


Kısaca masaüstü yayıncılık (desktop publishing) ; kitap, dergi, broşür, insört, yıllık veya proje sunumu gibi yayınları, bilgisayar destekli olarak baskıya yada yayına hazır hale getirme işlemidir.

Bu terim; matbaa baskısı, dijital baskı ile çoğaltılabilen, genel olarak elle tutulur reklamların çoğununu alanları içine alan bir terimdir.

Logoloji olarak ihtiyacınız olan tanıtım ve sunum materyalleri için uygun olan tasarımları özenle hazırlıyor, dünyanın her yerinde herhangi bir matbaanın basabileceği şekilde baskıya uygun hale getirerek paketleyerek size teslim ediyoruz. Hatta Gerekirse baskı aşamasında sorumluluk üstlenip, teknik baskının en iyi şekilde ortaya çıkabilmesi için matbaa ile iletişim halinde oluyoruz.

Masaüstü yayıncılık özellikle dergi ve çok sayfalı işler, Adobe indesign – photoshop programı entegrasyonu sayesinde daha pratik şekilde halledilmektedir ve en iyi sonuca ulaşılabilmektedir. Baskı için renk ayarları, özel bıçak kalıpları, teknik forma yerleşimi gibi birçokdetaya takılmadan LOGOLOJİ farkını yaşayabilirsiniz.

masaüstü yayıncılık

Masaüstü Yayıncılık Nedir

* Her türlü matbaa kanallı tasarımlar
* Kitap – sayfa tasarımı
* Dergi tasarım
* İnsort tasarımı
* Gazete, bülten tasarımı
* Katalog
* Yıllıklar ve sunumlar
* Proje detay dosyaları
* Basılı materyaller.

İLETİŞİM
WhatsApp WhatsApp İletişim