Emlak Logo Tasarımı

Faydalı olacağını düşünerek, inşaat sektöründe ve konut alış satışlarında büyük bir paya hakim olan emlak logo fikirleri ve emlakçı firmaları için derlediğimiz logo tasarım fikirlerini buradan paylaşmanın iyi olacağını düşündük.

Farklı renk, farklı tarz ve yapı üzerine kurulmuş emlak logosu tasarımlarını inceleyerek, yapılmış işleri analiz edebilir, ne yapacağınıza, nasıl bir tasarım istediğinize karar verebilirsiniz. Her ne kadar çatı ve geleneksel yapısal inşaat figürleri baz alınan fikirler öne çıksa da farklı fikirleri incelemek ve ufkumuzu genişletmek adına bu tür çalışmaları şiddetle tavsiye ediyoruz. Birde şunu hatırlatıyoruz Logoloji’yi tercih ederseniz yapılan işlerin kalite düzeyi en az bu seviyelerde olacaktır. Bilginize saygıyla sunuyoruz :)

Düşüncelerinizi paylaşabilir, yorum bırakabilirsiniz.

Diğer Paylaşım ve Yazılarımızı İnceleyin

  • uykucu tavuk fastfood maskot tasarımı

Maskot Tasarımı Nasıl Yapılır

Maskot tasarım ve karakter oluşturma çalışmaları, logo tasarımı sürecinden çok daha farklıdır. Oluşturulacak karakterin özelliklerinin, anatomik yapısının, ilişkilendirileceği marka / ürün detaylarını taşıması Devamı..

Logo Tasarımı ve Amblem

Logo tasarımı ve amblem noktasında Logoloji olarak savunduğumuz ana fikir : "Tasarım sade, uygulanabilir, estetik ve özgün olmalıdır." Amaç; akılda kalıcı, özgün ve Devamı..

  • mutlu bayramlar

Nice Sağlıklı Bayramlara!

Bayramınız Kutlu Olsun! Ramazan ayı geçti bayrama kavuştuk. Pandemi süreci ile birlikte sevdiklerimizden uzak, yapabildiğimiz çoğu şeyden mahrum kaldık. Dijital çağın getirdiği nimetlerden Devamı..

Hayvan Logo Tasarımı Örnekleri

Çoğunlukla sevdiğimiz hayvan logo veya animal logolarla ilgili karakterleri logomuz olarak kullanmaktan hoşlanırız. Cesur aslan, kral aslan, asil at, gururlu kedi, sadık köpek, Devamı..

  • 23 Nisan Kutlu Olsun

23 Nisan Kutlu Olsun!

100. yılında kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı içtenlikle kutluyoruz. Zor günler geçirdiğimiz şu günlerin geçeceğini umut ediyor, geleceğimiz olan çocuklarımıza Devamı..

  • yeni yıl kutlaması

Mutlu Yıllar!

Yeni yıla gireceğimiz sayılı saatlerde, tüm sıkıntılarınızı geçmişte bırakmanız ve yeni yıla mutlu, huzurlu, sağlıklı, huzurlu ve mutluluklarla dolu yeni bir yıl dileriz. Devamı..