tonermax toner kartuş dolumu maskot ve kutu ambalaj tasarımı
Tonermax Maskot Tasarımı
valantis fast food logo tasarım
Valantis Fast Food Logo Tasarımı

EMA İnşaat Logo Tasarımı

EMA İnşaat için hazırladığımız logo, logotype ve kartvizit tasarımı

Yap – sat hizmetleri dışında üretime girmeksizin; ev, arsa, iş yeri, tarla gibi gayrimenkul alım satımı ve emlak danışmanlığı alanında hizmet veren EMA inşaat için hazırladığımız logo / logotype tasarımında; marka isminin tipografik avantajını kullandık.

ema inşaat logotype logo tasarımı
ema inşaat logotype logo tasarımı

E M A harf karakterleri ile oynayarak; inşaat işiyle uğraşanların da iyi bileceği yatay ve dikey kuvvetleri sembolize ettik. Olabildiğince sadeleştirmeye ve özgünleştirmeye çalıştırdığımız logotype tasarımı renk kombinasyonlarında koyu kırmızı – siyah / koyu kırmızı – beyaz alternatiflerini tercih ettik.

Marka isminin çok kısa olduğu, isim telaffuz ve akılda kalma oranının düşük olabileceği riskleri hissedildiği anda bizim EMA’da kullandığımız tipografik logotype çözümleri de mutlaka işinize yaracaktır.

Logo ile beraber teslim ettiğimiz kartvizit tasarımı da aynı şekilde kurumsal renk bütünlüğüne bağlı kalacak şekilde, zeminli koyu kırmızı üzerine hazırlanarak ulusal standartlarda matbaa baskısına uygun halde teslim edildi.

Tasarım Türü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EMA İnşaat Logo Tasarımı

logoloji

2000 yılında başlayan grafik tasarım hayatımız, logo tasarımı başta olmak üzere diğer grafik tasarım hizmetlerini verdiğimiz Logoloji ile devam etmekte. Özgün tasarımlar, farklı fikir ve uygulamalar ile "işine kıymet verenler için" buradayız.