Dış Mekan Reklamlar Outdoor Tasarımlar


Caddede sokakta çoğu zaman karşılaştığımız bilboard, afişler, pankartlar, farklı farklı giydirilmiş araçlar, hatta otobüsler, yönlendirme tasarımları, özel kurgular, şirket araçları, giydirilmiş veya tasarımla süslenmiş eşyalar.. Hepsine kısaca dış mekan reklamları diyoruz.

Özellikle araç giydirme konusunda kurumsal firmaların beklentisi yüksek düzeyde. Araçlar için kurumsal kimliğe uygun konsept tasarımlarının hazırlanması, bu tasarımların farklı ölçülerde her türlü araca uygulanma kuralları ve bu tasarımları uygularken de çözünürlüğünün korunması gibi konularda detaylı bir çalışma yapıyoruz.

Tasarımlar yapıldıktan sonra araca 1:1 uygulama halini gösterebiliyor, iş bittikten sonraki yaklaşık görünümünü sunabiliyoruz.

Bilboard ve Afiş Tasarımları


Otobüs, metrolar, vapurlar, sokaklar, lambalar ve sayamadığım pek çok yerde karşımıza çıkan farklı bilboard tasarımları… Öncelikle dikkat çekicilik ve tanıtıcılığın ön planda tutulduğu, reklam kampanyalarında da vazgeçilmezler arasında olan tasarımlarınız profesyonel ellerden çıktığında mükemmel sonuçlar ortaya çıkarır.

İlgi çekici, kendine baktıran tasarımlar için bizimle iletişime geçebilir daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha detaylı incelemeleri portföy sayfasından yapabilirsiniz.

İLETİŞİM
WhatsApp WhatsApp İletişim