whatsapp 0 546 724 5646
logo tasarımı paketleri

Logo Tasarımı

Avukat Hukuk Logo Tasarımı

Nakliye Logo Tasarımı

Cafe - Kafe Logo

Tekstil - Moda Logo

Mobilya Logo Tasarımı

Enerji Logo Tasarımı

Emlak Logo Tasarımı

Teknolojik Logo Tasarım

İnşaat Logo Tasarımı

Sektorel Logo Örnekleri  boşluk

Nakliye lojistik ve taşımacılık logo tasarım örnekleri

ok

Ülkemizde hatta şehirlerimizde çok fazla nakliye firması var. Çoğu da arama motorlarında üst sıralara çıkmak, iyi bir site ve iyi bir kurumsal kimlik sahibi olarak olası müşterilerine güven vermek istiyorlar. Çoğunun logo tasarımı da malesef; klipart sitelerinden, shutterstock çizimlerinden alınmış kötü logo tasarımları.

Fikir olarak taşımacılık - Lojistik firmaları için çıkış noktası alınabilecek genel noktaları ise

  1. Yol soyutlamaları
  2. Ok işaretleri ile gidiş - dönüş vurgulamaları
  3. Dünya, meridyen, paralel gibi cografik soyutlamalar
  4. Aslan, at, tazı, çita gibi hızlı hayvan figürleri
  5. Marka baş harflerden tipografik uygulamalar
  6. Yatık, bastırılmış ve sağa doğru hafif eğim verilerek hızlı vurgusu yapılan tasarımlar kullanılabilir.

Logoda tercih edilebilecek renkler ise, mavi, kırmızı, siyah, gri ve sarı-turuncu olabilir. Mümkün oldukça beyaz zeminler kullanılmalı.

İyi ve kurumsal bir nakliye firması omak için öncelikle güzel tasarlanmış, özgün bir logonun gerekliliğini vurguluyor, dünyadan bazı taşımacılık / transport / nakliye logo örneklerini sizlerle paylaşıyorum.

 

nakliye logo tasarımınakliye logo tasarımlarınakliye logosunakliyat logo tasarımıtaşımacılık logolarınakliyeci logosunakliye logonakliyat logotransport logonakliyeci logonakliyat logo tasarımnakliye logo tasarımınakliye logo tasariminakliye logotasarimnakliyeci logonakliyenakliye logosuevden eve logo tasarımtaşımacı logosutransport logolarınakliye logosunakliyat logonakliye logolarılogo tasarımınakliye logosutaşımacılık logo tasarımlarınakliye logosunakliye logo tasarımlarınakliye logosutaşımacılık logo tasarımlarınakliyeci logo tasarımlarıtaşımacı logolojistik logosunakliye için logonakliye logosunakliyeci logosulojistik logo tasarımınakliye logosunakliye logosulojistik logosunakliye logosunakliye logosunakliye logosulogonakliye logo örneklerinakliye logosunakliye logosunakliye logosunakliye logosulogolarınakliye logolarılojistik logonakliye logolarılojistik şirket logosunakliye logosulogistik logonakliyat logolarınakliye firması logo tasarımılojistik firma logosutaşımacı logolarınakliyat firma logosunakliye firmasınakliyat için logotaşıyıcı logo tasarımnakliyenakliyattaşımacılıkörnek nakliyattransport


paylaş
footer