whatsapp 0 546 724 5646
  klavyeniz ile ileri geri yapabilirsiniz yorum yaz Tasarıma YORUM YAPIN
bos
Akhisar_Lokantasi

Çiçekçi Adam

Nardiji
ok

çiçekçi logo

Cicekciadam.com internet tabanlı çiçek satışı yapan bir internet sitesidir. Markaya piyasada bulunan bir çok çiçek sitesi ve çiçek sitesi konsepti yapısından farklı bir anlam yükleyebilmek için, koşan bir adam soyutladık. Elemanımızın koşarken dalgalanan saçları ile de yatay bir lale figürü ile oluşturduk. Renkleri canlı ve sıcak renkler arasından seçerek, servis ve çiçek teslimi esnasında hızı vurguladık.  Ayrıca bacaklarını yeşil ile boyadığımız çiçekçi adamımızın ayaklarını yaprağa da çevirmiş olduk. Çiçekçi logoları arasından farklı bir konseptle öne çıkan çiçekçi adama logolojiyi tercih ettiği için teşekkürlerimizi sunuyoruz.


çiçekçi logo, çiçek logosu, çiçekçi logosu, çiçekçi adam

çiçek logo
paylaş
 
logo

Tasarım için yapılmış yorumlar

bu tasarım bir harika yaratıcı düşüncenize sağlık
Gönderen: şenay | Tarih: 06.05.2014 - 13:53

sıcak renkli, çiçekçi için uygun bir logo tasarımı olmuş. bende kendi firmam için en kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğim. Saygılarımla.
Gönderen: hikmet soydan | Tarih: 31.01.2014 - 22:06

Herkesin grafikçi,logocu olduğu ülkemizde tek birşey eksik kalmıştır o da kalite.Samimi ve tüm içtenliğimle söylüyorum ki logolojiye vereceğiniz ücreti sonuna kadar hakeden ve hakkını veren bir tasarımcıyla çalışacağınızdan şüpheniz olmasın.Çiçekçiadamın sahibi olarak Özcan Beye tekrar teşekkür ediyorum.Bu logo sayesinde müşteri portföyümüzde %30 olumlu geridönüş gerçekleşti.Teşekkürler
Gönderen: Murat Erdogan | Tarih: 30.12.2013 - 22:26

Bu tasarım için yorum bırakın


  • Yorumunuz başarıyla eklenmiştir.

footer