whatsapp 0 546 724 5646
  klavyeniz ile ileri geri yapabilirsiniz yorum yaz Tasarıma YORUM YAPIN
bos
Alocheckup

Ovalı Bey

Doygu_firin
ok

peynir logosu
Konya bölgesinde hizmet veren, şarküteri, peynir, zeytin satışı yapan firmanın logo tasarımı.  Taze, doğal, güvenli sloganıyla yola çıkarak, kaliteli ürün üzerine vurgu yapıyor. Bu yüzden logo tasarımında yeşil, turuncu ağırlıklı bir yapı kullandık. Doğallığı yaprakla ve turuncu güneşle vurguladık. Güneş betimlemesini aynı zamanda zeytin tanesine benzemesi için elipsleştirdik.
 
Güven verici yeşil ve turuncunun birleşimiyle, canlı, estetik ve sade bir uygulama oldu.

Tipografide kullanılan OVALI büyük, BEY küçük vurgulaması ise iş sahibinin tercihen uygulamayı önerdiği ve OVALI kelimesinin logoda öne çıkması amacıyla yapılan bir düzenlemedir.

şarküteri logosu
paylaş
 
logo

Tasarım için yapılmış yorumlar

Ellerinize sağlık SÜT ÜRÜNLERİ ni net bir şekilde çağrıştırmakta olduğunu gözlemlemekteyim, emeği geçenlere teşekkür ederim.
Gönderen: Hasan imer | Tarih: 05.06.2014 - 11:09

Sade, doğal görünümlü bir konsept yapmışsınız. Yeşil ve süt rengi birbirine çok yakışmış. Tam olarak şarküteri, kahvaltılık veya bu ürünü yansıtan tasarım olduğu ilk bakışta belli oluyor.
Gönderen: İhsan Şarküteri | Tarih: 28.11.2012 - 18:38

Firma olarak , Logoloji ile çalıştığımız için son derece mutluyuz.Çalışmalardaki hızlı , esnek ve profesyonel çözümleri için logolojiye teşekkür ederiz.İstediğimizden fazlası :)
Gönderen: Yusuf Kocaer | Tarih: 10.02.2012 - 16:21

Bu tasarım için yorum bırakın


  • Yorumunuz başarıyla eklenmiştir.

footer